Forum fryzjerzy.pl
Październik 20, 2014, 06:21:56 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: sprawdzony środek na porost włosów?  (Przeczytany 43350 razy)
Marianna
Czasami na forum
**

Zobacz profil Email
« : Luty 11, 2008, 12:16:27 »

Cześć, forumowiczki. Mam do Was oto taką nietypową sprawę; za pół roku będę mieć ślub w rodzinie, na którym będę druhną. Bardzo zależy mi na tym, żeby na ślubie mieć długie za ramiona włosy, na razie niestety mam włosy długości do ramion. Zaznaczam, że nie chcę ich przedłużać, ponieważ słyszałam, ze taki zabieg bardzo mocno niszczy włosy. Czy mogłybyście polecić mi jakiś sprawdzony środek na szybszy porost włosów? Na razie zażywam tylko tabletki ze skrzypu. Niedawno na allegro widziałam jakiś środek na szybszy porost włosów, ale nie chce ryzykować zakupu nie sprawdzonego preparatu. Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję:)
Marta_25
Czasami na forum
**

« Odpowiedz #1 : Luty 11, 2008, 23:06:56 »

Cześć, forumowiczki. Mam do Was oto taką nietypową sprawę; za pół roku będę mieć ślub w rodzinie, na którym będę druhną. Bardzo zależy mi na tym, żeby na ślubie mieć długie za ramiona włosy, na razie niestety mam włosy długości do ramion. Zaznaczam, że nie chcę ich przedłużać, ponieważ słyszałam, ze taki zabieg bardzo mocno niszczy włosy. Czy mogłybyście polecić mi jakiś sprawdzony środek na szybszy porost włosów? Na razie zażywam tylko tabletki ze skrzypu. Niedawno na allegro widziałam jakiś środek na szybszy porost włosów, ale nie chce ryzykować zakupu nie sprawdzonego preparatu. Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję:)

Są różne preparaty na porost włosów. Polecam Ci preparat witaminowy Mertz spezial oraz szampon Roze Grow Fast.
Karina
Czasami na forum
**

« Odpowiedz #2 : Luty 13, 2008, 20:05:15 »

Polecam Ci odżywki na włosy Wax. Są przeznaczone do włosów w różnym kolorze. Po używaniu tej odżywki włosy nabierają blasku, stają się mocniejsze. Odżywkę tę dostaniesz wyłącznie w aptece, jej dodatkowy plus to taki, że nie jest droga.
Weronika_87
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Luty 13, 2008, 20:39:15 »

Może wypróbuj szampon Dove Hair Controll? Jest niezły. Wiem, bo sama go używam.
tala1994
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #4 : Luty 22, 2009, 19:57:52 »

hmm wiesz co niedawno ściełam włosy miałam śliczne długie włosy z 8 cm za łopatki a fryzjerka do której poszłam obcięła mi troche za ramiona Embarrassed może ja inaczej rozumeim słowo końcówki w każdym bądz razie byłam strasznie wkurzona marzyłam o tym zeby włosy urosły mi w tydzień ale wiedziałąm ze to jest niemożliwe troche byłam zdruzgotana na myśl że musze teraz tyle czasu czekać aby odzyskać swoja długość a bardzo chciałam zeby to już nastąpiło zaczęłam kupywać skrzyp polny i drogie szampony kupiłam szampon dermena kosztuje ok. 30 zł on stymuluje troche porost włosów ale sie troche zawiodłam co prawda włosy mi przez misiąć troche urosły ale wcale nie było oszałamiających efektów włosy urosły mi może z 1,5 cm czyli tyle ile powinny mam dla ciebie rade nie kupuj jakiś drogich szamponów lub odżywek kup sobie zwykły szampon wzmacniajacy np. z pokrzywy on w aptece kosztuje niecałe 10 zł wzmacnia włosy przy czym szybciej rosną wierz mi to abrdziej skuteczne niz jakieś drogie preparaty spłukuj też włosy zimną wodą wtedy gruczoły szybciej pracują poprostu dbaj o włosynie prostuj ani nie susz suszarką bo to niszczy a czym zdrowsze włosy tym szybciej rosną naprawde ale przede wszystkim musisz być cierpliwa włosy każdemu rosna w swoim tempie i nie ejsteśmy w stanie tego aż tak przyśpieszyc do ślubu masz jeszcze troche czasu wiec uwierz mi że zanim sie obejżysz będziasz miałą długie śąliczne zadbane włosy tylko cierpliwości  Wink
migi
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #5 : Luty 15, 2010, 14:38:07 »

hej na forum,
jak nie słyszałyście nigdy o CARIN BOTEA TONIC - to poszukcjcie na ten temat w necie, ja wam tylko powiem, że działa ;-)
kaszxxd
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Marzec 25, 2011, 07:39:45 »

też właśnie poszukuję tanich, sprawdzonych metod na poprawę zdrowia włosa. Mam dopiero 18 lat, a już od gimnazjum,albo nawet podstawówki już farbuję włosy. Na początku zaczynałam od blond pasemek (mój naturalny to taki mysi blond, brzydki dlatego farbuję) później przeszłam na brąz, następnie czarny, znowu brąz, potem jasny blond, później bordowy z czerwonymi pasemkami, znudził mi się, chciałam wrócić do blondu, nie dało rady jednak bo rozjaśniłam i miałam pomarańczowe z czego trudno by uzyskać blond więc zrobiłam rudy, bardzo mi się spodobał i później robiłam sobie różne odcienie rudego, w między czasie miałam jeszcze blond -> wszystkie kolory tęczy , a ze dlugo mi się spierały i nie chciałam tyle czekać to zrobiłam sobie czarne, no i później znowu rude, miałam już tak zniszczone końcówki, że prawie od 10 miesięcy mam krótkie włosy, zaledwie do ramion, gdzie przed obcinaniem miałam włosy za łopatki Sad żałuję tego rozjaśniania przede wszystkim bo to najbardziej niszczy włos, dlatego teraz oszczędzam je, farbuję jeszcze czasami jak mi wyblakną,albo odrost za duży, ale to delikatnymi farbami gdzie jest mało utleniacza.

na porost włosów dobre też jest częste obcinanie końcówek, włos zdrowy szybciej rośnie, dobrze jest właśnie ścinać minimalnie przynajmniej nawet te 0,5cm na miesiąc czy dwa.

a jakieś domowe, sprawdzone sposoby znacie? one mogą być lepsze od tych wszystkich chemicznych wynalazków ;>
zuzia_nowa
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #7 : Sierpień 25, 2011, 23:03:07 »

Ja osobiscie stracilam wlosy doslownie mi odpadly po zlym zabiegu fryzjerskim. Zaczelam je wieczorem czesac jak to kiedys uslyszalam 100 pociagniec, moze smiesznie brzmi ale dziala. No i z domowych sposobow: nie wiem co w tym jest ale dziala na moje wlosy sok ze swiezo wycisnietego soku z selera i pietruszki zostawiam na noc na wlosy( zapach nieciekawy ale efekt super - mocne wlosy). No i plukanki ze skrzypu i rozmarynu. To z domowych sposobow  Smiley pozdrawiam
wrcfan81
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #8 : Listopad 04, 2011, 17:28:55 »

http://allegro.pl/pravana-biojen-innowacyjny-system-wzrostu-wlosow-i1905994191.html
Środki lecznicze dla kobiet w ciąży, dla osób po chemioterapia wspomagające wzrost włosa.
Powerlook-pl
Czasami na forum
**

« Odpowiedz #9 : Luty 09, 2012, 00:02:31 »

nafta kosmetyczna i jeszcze raz NAFTA KOSMETYCZNA najlepszy sposob na szybki wzrost wlosow od dawna.na rynku dostepne są rozne nop z olejkiem rycynowym lecytyną lub witaminą a i e naftee nakladaj tak 30 min przed myciem wlosow jak masz czas to na dluzej na to naloz folie i recznik zeby utrzymalo sie cieplo pozniej umyj glowe 2 razy szamponem i tak 1, 2 razy w tyg
fgoes
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Sierpień 03, 2012, 04:09:28 »

Sprowadzam na zamówienie włosy dziewicze południowo-rosyjskie (Uzbeckie) o dowolnej
 Grin Grin Grin

------------------------

Sac Longchamp Pliage (http://www.saclongchampcherfr.com)
kasia_jm
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Październik 24, 2012, 20:17:31 »

Łykaj skrzyp polny albo pij pokrzywę co wolisz. Do tego systematycznie używaj maski henna Wax. (na skórę głowy) Ja bym jeszcze zamówiła tonik garnier neril. Też do wcierania. Bądź regularna i cierpliwie czekaj. Żadne tam szampony. Bujda na resorach. Czesanie pobudza krążenie, więc masuj skórę głowy (dlatego pomaga czesanie - ale musisz szczotką też jeździć po głowie, a nie po samych włosach). Włosy rosną od cebulek dlatego trzeba działać na skórę głowy i od wewnątrz. Nakładanie czegoś bezpośrednio i tylko i wyłącznie na włosy nie pomoże. Nie polecam też stosować jakiś domowych sposobów typu ostra papryka - a słyszałam że ktoś próbował i spalił sobie cebulki na amen. To co polecam to najlepszy, wypróbowany zestaw. Nie wierzysz - pogooglaj.
galicjusz12
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #12 : Styczeń 30, 2013, 13:44:02 »

ehhh w zyciu nie chce uzywac zadnych srodkow na porost wlosow!!! to tylko szajs!
MebleFryzjerskieMDM
Czasami na forum
**

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #13 : Luty 13, 2014, 09:21:03 »

Nie wiem czy istnieje coś takiego jak środek na porost włosów. Dobry szampon z pewnością sprawi,że ich kondycja będzie zdecydowanie wyższa,natomiast nic poza tym.. Przeszczep włosów jest skuteczny,ale bardzo drogi.

Pozdrawiam www.MebleFryzjerskieMDM.pl
Laska
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #14 : Wrzesień 11, 2014, 08:45:55 »

Mój sprawdzony środek na porost włosów do szampon i tonik NOVOXIDYL a do tego tabletki Biotebal, rewelacyjnie po tym odrosły mi włosy polecam!
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.404 sekund z 19 zapytaniami.