Forum fryzjerzy.pl
Listopad 27, 2014, 07:23:58 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: SMF - Just Installed!

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3
  Drukuj  
Autor Wątek: NAJLEPSZY FRYZJER-STYLISTA WE WROCŁAWIU  (Przeczytany 40160 razy)
anitan
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil Email
« : Marzec 30, 2009, 20:03:09 »

Hej,chciałam polecić świetną dziewczynę z Wrocławia,która zna się na rzeczy Wink) Idealnie potrafi dopasować fryzurkę,jest profesjonalna i otwarta Wink)) mam do niej pełne zaufanie a do "łatwych" klientek nie należę!Wszystkich zainteresowanych zapraszam;)))))
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2009, 20:59:01 wysłane przez anitan » Zapisane
anitan
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Marzec 31, 2009, 16:53:30 »

Witam ponownie,z przyjemnością podzielę się swoja wiedzą,wczoraj nie pisałam,bo nie wiedziałam czy owa Ola sobie tego życzy.Salon nazywa się DEUX GARCONS,a osoba,którą chcę polecić nazywa się Aleksandra Gontarz,na stronie salonu znajdziecie wszystko,POLECAM GORĄCO Wink)))
kasia123
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Lipiec 20, 2009, 23:07:12 »

POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM !!! GABINET FRYZJERSKI NA BISKUPINIE  I MIESCI SIE W FITNESS CLUBIE!!! FANTASTYCZNA STYLISTKA ,WIE CO ROBI ,POTRAFI WIELE!!! JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Smiley)) NIGDY NIKT MI NIE ZROBIŁ TAKIEJ FRYZURY!!! CHOĆ JESTEM BARDZO WYMAGAJĄCA .
kosmo
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #3 : Lipiec 25, 2009, 15:55:31 »

HEJ DZIEWCZYNY!
SZUKAM DOBREGO FRYZJERA - STYLISTY, CZY MOZECIE NAPISAĆ ILE KOSZTOWAŁY WAS TE WIZYTY ?
klara
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #4 : Sierpień 12, 2009, 21:21:25 »

Witam wszystkich cieplusio .a zwłaszcza tych co dbająo swój wizerunek lub chcą go zmienić na ciekawszy  Wink Wink ;)polecam pracownie fryzjerska mieszczącą się  we Wrocławiu na Biskupinie w fitness clubie na Jackowskiego Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smileytel 503-077-035 .Z tego gabinetu korzysta bardzo wiele moich znajomych i wszyscy są zdania że pani Julka jest REWELACYJNA!!!!!! Ja osobiście czuję się tam jak w najlepszym spa,zrelaksowana piękniejsza i odnowiona.Pozdrawiam panią Julkę i( choć pewnie tego nie przeczyta )nie wyobrażam sobie by ktoś inny mógłby zając się moimi włosami Wink Wink Wink Wink Wink Wink
Smerfetka
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Październik 13, 2009, 21:25:36 »

A ja polecam Anię z salonu Renee Blanche na Zwycięskiej(Ołtaszyn).Poleciła mi koleżanka,której do doczepianych blond pasemek tak dopasowała farbę,że nie było widać  różnicy:) też jestem blondyna i powiem wam,że pierwszy raz nie wyszłam po farbowaniu żólta jak kurczak:) Dziewczyna zna się na rzeczy,ma do tego rękę, dlatego bez wahania mogę wam ją zarekomendować:] Nie zdecydowałabym się bo mieszkam w centrum ale przekonała mnie siostra tamtej kolezanki,której Ania wyprowadziła strasznie zniszczone i wysuszone włosy maskami i ozonem.Ale tego to spróbuję następnym razem:)) Jeśli chcecie namiary to prosze bardzo bo mam na wizytówce: ul.Zwycięska 14f/2(obok pierogarni), tel.71 7828455
Alinoe
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #6 : Październik 15, 2009, 01:28:25 »

Hmm z moich doświadczeń:
1. Unique - próbowałam cięcia u Pawła i p.Andrzeja i w obu przypadkach byłam b. zadowolona - przede wszystkim mogę pochwalić za dokładność i pomysłowość. Poza tym włosy po ich cięciu same świetnie się układały - a mam dość trudne do utrzymania w porządku.
2. Qualite - Tomek (który już tam nie pracuje - podobno teraz jest na Kamiennej u Michała Krzyszychy) - byłam u niego ja i moje 2 koleżanki - każda była zadowolona i każda z nas płakała  Cry jak odszedł z Qualite i nie wiedziałyśmy gdzie się podział. W Qualite próbowałam jeszcze Łukasza (na Skłodowskiej) i Grzegorza. Łukasz daje radę, choć bez peanów na jego cześć, natomiast Grzegorz hmmm.. sympatyczny, ale z cięcia nie byłam zadowolona...niedoróbki i kompletnie inna fryzura niż ustalaliśmy na początku - zresztą to się czuje siedząc na fotelu czy fryzjer ma "dryg" do tego zawodu... u niego brakowało mi pasji w tym co robi.
3.Lord Valium - przez ok rok byłam stałą klientką p. Magdy - bardzo sympatyczna i miła, jednak nie potrafiła mi niczego fajnego zaproponować - tak jakby nie miała wizji. Cięcie poprawne - nigdy nie byłam załamana jak mi się to kilka razy przy poszukiwaniu fryzjera zdarzyło. Dla osób nie szukających szaleństw na głowie, a przy tym w przystępnej cenie - mogę polecić.

Generalnie podsumuję w ten sposób: ostatnio powróciłam jak córka marnotrawna do Unique (po dwuletniej tułaczce w poszukiwaniu fryzjera tańszego a przy tym dobrego tylko raz trafiłam na dobrego stylistę (p. Tomka), który jednak szybko uciekł do droższego zakładu. Bardziej po drodze jest mi do Unique niż na Kamienną więc raczej tam pozostanę na jakiś czas.

justi2626
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #7 : Listopad 03, 2009, 11:44:05 »

ja polecam pana Kamila z salonu broadway w arkadach
Jestem jego klientka od kilku lat i zawsze wychodze zadowolona,
a uwierzcie mi mialam juz przerozne fryzurki i kolorki na glowie:)
Ceny sa adekwatne do wykonywanych uslg
Moja kolezanka chodzi do broadway w magnoli ale nie pamietam do kogo
W kazdym badz razie salony te maja bardzo dobrych stylistow,mozna sie umowic
najpierw na konsultacje,doradza fachowo i rzeczowo
Nie jest to jeden z nudnych salonikow,bezbarwnych i bezosobowaych
w ktorych w kacie pociuchutku gra radyjko:)
na ich stronce znajdziecie wszystkie potrzebne info:)
www.studibroadway.pl 
Patrycja
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Kwiecień 15, 2010, 22:55:09 »

Dobry wieczór ,chciałam podziękować osobie o nicu "Klara" ,bo dzięki tym informacjom znalazłam fryzjerkę ,i to nieomal pod moim "nosem",nie miałam pojęcia ze na Biskupin ma taka "perłę",zawsze jeździłam do rynku robić sobie włosy i nie zawsze kończyło się to sukcesem ,zazwyczaj byłam średnio zadowolona ,umówiłam się z panią Juleczka i nawet dostałam nie aż tak odległy termin ,dzisiaj właśnie jestem cała w skowronkach i szczęśliwa jak nigdy ,wreszcie ktoś mnie zrozumiał i zadowolił w pełni mam odlotowy kolor i suuuuper fryzurkę ach jestem przeszczesliwa ,,dziękuje ze taki portal istnieje ,dziękuje ,buźka
Monika-Vintage
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #9 : Maj 19, 2010, 09:50:53 »

Zapraszam osoby z Wrocławia i okolic na moją stronę:
www.stylista-wroclaw.pl

Pomagam w stylizacji ubioru.
iggy81
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #10 : Lipiec 14, 2010, 14:20:06 »

jeśli szukacie dobrego fryzjera, to zawsze można skorzystać z wyszukiwarki branżowej. Ja ostatnio korzystałem z katalogu Panorama Fryzjerów (http://fryzjerzy.pf.pl), stronka spoksik.
jagunka
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Grudzień 02, 2010, 18:58:24 »

ja szczerze mówiąc długo szukałam swojego fryzjera, który mnie poslucha i zrobi mi fryzurę jaką chcę... od jakiegoś roku chodzę do Agnieszki, która pracowała w Denique w Magnolii. Dziewczyna super, salon średni jak dla mnie. Na szczęście teraz zmieniła prace na nowy salon w Italianie koło rynku. Fajnie bo wczuli się w mój klimat a raczej jak w ich... W całokształcie polecam. Salon eccelente - nowo otwarty wiec dobre ceny i promocje. Nie wiem tylko jak kosmetyki bo mają Schwarzkopf a nie Loreal ale po pierwszej wizycie jest super.
fanaberia777
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Grudzień 16, 2010, 11:46:00 »

Polecam Pana Mariusza z salonu Mariposa & My Hair przy ul.Kościuszki 23 we wrocku. Niepozorny, a cuda potrafi działać. Jedyny fryzjer, któremu zależy na tym jak wyglądam. Świetnie strzyże, farba idealnie dobrana. Czego chciec wiecej. Tel. do salonu 602 609 341.

A poza tym siedzialam dzisiaj fotel w fotel z 'Arturem' z "Pierwszej Miłości"...niby nic, a dla fanki serialu - bomba:)
Niki
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #13 : Grudzień 17, 2010, 22:42:52 »

Ludziska ,macie racje ze szukacie dobrego stylistę na  takich forach Smiley ja tez posłużyłam się tym portalem Smiley i to był strzał w 10!!!!! Smiley Znalazłam  gabinet fryzjerski na biskupinie we Wrocławiu ,a szukanie dobrego fryzjera zajęło mi trochę czasu !!!po pierwszej wizycie jestem zachwycona i wiem ze tam wrócę !!! choć mieszkam w Nysie ,moja fryzjerka ma na imię Julka i ma gabinet w budynku fitness clubu  , fajna wesoła kobitka Smiley z poczuciem humoru ,a przede wszystkim jej ręce to diament!!! tel do pani Juli to  503-077-035
LoftFashion
Nowy użytkownik
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Luty 24, 2011, 18:18:03 »

Witamy,
Zapraszamy wszystkie chętne osoby na wielkie otwarcie
salonu fryzjerskiego Loft Fashion przy ul. Św. Antoniego 2/4, brama C, piętro I.
Otwarcie odbędzie się w pierwszą sobotę marca (05.03.11) od godziny 19:00.
Serdecznie zapraszamy!

Salon Fryzjerski Loft Fashion
loftfashion.hairdresser@gmail.com
tel kontaktowy: 512584874
Strony: [1] 2 3
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.199 sekund z 19 zapytaniami.